8 Ocak 2013

Gazillion Bubble Show: Balonların Sihirli Dünyası

Baloncuklarla yaptığı büyüleyici gösteriler ile tüm dünyayı kendine hayran bırakan Gazillion Bubble Show bir kez daha Türkiye’ye geliyor. Daha önce yaptığı gösteriler ile Türkiye’de de büyük bir hayran kitlesi kazanan Gazillion ekibi, hayranlarından gelen yoğun talepleri geri çevirmedi ve gösteri takvimine bir kez daha İstanbul’u ekledi.

Gazillion Bubble Show çocuklar kadar büyükler için de son derece eğlendirici, boş vakitlerinizi hoşça değerlendirip stres atabileceğiniz sıra dışı bir gösteri. Las Vegas, New York, Tokyo, Stockholm, Seul, Madrid gibi dünyanın birçok büyük kentinde kapalı gişe gösteri yapan grubun hayranları arasında çocuklar kadar yetişkinler de bulunuyor ve çoğu zaman bu gösterilere bilet bulunamıyor. Hayranları arasında Oprah Winfrey, Tom Curiese Halle Berry ve Al Pacino gibi dünyaca ünlü birçok yıldızın bulunduğunu söylersek ne derece popüler bir gösteri olduğunu tahmin edebilirsiniz.

Gazillion Bubble Show

Muhteşem lazer ve ışık efektleri altında kocaman baloncuklarla yaptığı gösterilerle çocuklar kadar yetişkinlerin de beğenisini kazanan ekibin gösterisi, aslında bilimle sanatı birleştiren bir şaheser. Gösterinin yaratıcı Fan Yang,  ömrünün büyük bir bölümünü sabun köpüklerinin büyüleyici dünyasını araştırmaya adamış,  Almanya’da kazandığı başarı ile “Yılın Sanatçısı” seçilmiş bir bilim adamı. Tam 16 kere Guinness Rekorlar Kitabı’nda kendine yer bulmuş bir rekortmen aynı zamanda.  Son rekoru ise yaklaşık 4 tonluk koca bir fili sabun köpüğü içine alması…

Gazillion Bubble Show’un bu yıl Türkiye’deki gösterisi 30 Ocak 2013-9 Şubat 2013 tarihleri arasında Trump Towers Mall’da Yang ailesinden Melody Yang tarafından gerçekleştirilecek. Gazillion Bubble Show bilet fiyatları kategorilere göre değişiyor ve Biletix üzerinden satılıyor. Bilet fiyatlarını merak edenler için 39-67,25 TL arasında değiştiğini belirtelim.

Daha önce gösteriyi izleyen çocukların yüzlerindeki mutluluk ifadelerine bakarak, hem sizin hem de çocuğunuz için mükemmel bir eğlence olacak böyle bir fırsatı kaçırmadan şimdiden yerinizi ayırtmanız iyi olacaktır. Alacağınız keyfin yanında ödeyeceğiniz bedel emin olun çok ufak kalacaktır.

0 yorum :

Yorum Gönder

E-posta Aboneliği

Zargana'da yayınlanan son yazıların e-posta adresinize gönderilmesi için lütfen üye olun.

Copyright © 2011 Zargana , Alıntılarda kaynak vererek her şeyi çalmak serbesttir